Безкоштовні курси QA Automation з працевлаштуванням

Викладач бере за основу власний досвід і наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі по програмі, поки студенти не засвоять матеріал на потрібному рівні. Рівень знання англійської мови безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-фахівців англійська рівня Intermediate буде перевагою, проте для деяких вакансій досить рівня Elementary.

На безкоштовному мінікурсі ми допомагаємо студентам прокачати soft skills, які необхідні для професійного розвитку. Ти навчишся працювати в команді, виробиш необхідні особистісні якості й дізнаєшся, яким повинен бути хороший фахівець рівня Junior. Ми стежимо за актуальністю інформації, яку включає поглиблений курс QA Automation онлайн, і постійно оновлюємо програму навчання.

Как проходит процесс обучения тестировщиков?

Отримані знання та навички ти застосуєш в роботі програміста, яка покаже твою готовність до реального світу IT-індустрії. Автоматизацію використовують там, де мануального тестування вже недостатньо. А, отже, серйозні компанії, великі проекти та нові перспективи гарантовані. Студенти, які набрали максимальну кількість балів в ході навчання і пройшли програму професії, отримують спеціальну форму резюме, по якій ми співпрацюємо з нашими партнерами.

  • Більш того, автоматизоване тестування дозволяє виконувати тестові сценарії, які неможливо перевірити вручну.
  • Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Junior з комерційним досвідом роботи.
  • Вимоги до комп’ютера для навчання на курсі QA Automation — Python.
  • Викладач завжди на зв’язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його.
  • Ти здобудеш знання з розробки тест-кейсів, їх імплементації, дебагінгу та розуміння логіки роботи автоматичних тестів.

Найпростіші процедури тестування виконуються вручну. Для невеликих додатків такого ручного тестування може бути досить, але при роботі з великими продуктами потрібна автоматизація процесів. Мій шлях розпочинався з вивчення такої мови програмування, як Java. Трохи згодом почав вивчати теорію тестування, а потім потрапив на стажування до компанії SoftServe. Працював з доменами healthecare, automotive, fintech та ін.

Про курси QA Automation

Великий досвід тестування сфер гемблинга, бетінга, реклами, CRM-рішень. Самостійна робота вкрай важлива для засвоєння знань — усе дається легко лише доти, доки слухаєш викладача. На практиці ж нерідко зустрічаються труднощі, і краще навчитися долати їх на стадії навчання. Якщо якась тема або завдання виявилися занадто складними, ти завжди можеш звернутися по допомогу до ментора — фахівця, який відповідає на запитання студентів в позаурочний час. Викладач завжди на зв’язку, щоб направити студента і при необхідності виправити його.

Наші курси автоматизації тестування розроблені провідними спеціалістами, які знають всі тонкощі професії. Вони склали авторську програму навчання, користуючись власним досвідом і керуючись сучасними тенденціями галузі. За допомогою наших викладачів ви навчитесь самостійно писати юніт тести, інтеграційні та системні тести, а також здійснювати рефакторинг.

Стати QA Automation Engineer? З ITEA!

Весь час в пошуках нових технологій та інструментів для QA. В IT для розробника найважливіше — відповідати своїй професії та зазначеним навичкам. Велика роль відведена й soft skills, наявність або відсутність яких може стати ключовим фактором при влаштуванні на роботу. Декілька днів тому закінчила курс UI/UX Pro, тому хотіла б поділитися своїми враженнями. Вона є прекрасним викладачем і дизайнером, яка дійсно знає, і що не менш важливо, любить свою справу.

qa automation курси

Дякую цій школі за чудові два місяці вивчення курсу, а особливо хотів би відячити Павлу за неймовірно цікаві заннятя. Павло це та людина яка присвячує всього себе своїм студентам. В кого буде цей чудовий викладач вже буде багато знати, а ще відповідайте в нього на заннятя, не лінуйтесь говорити з ним, адже під час діалогу ви більше дізнаєтесь про цю справу. Навчання QA Automation в ITEA допоможе тобі продовжити свій розвиток в IT-сфері.

Для кого цей курс

Маю досвід у мануальному тестуванні , пізніше повністю перейшов на автоматизацію, зараз тестую GUI Web, використовуючи Java 8 + Selenium WebDriver. Ці звіти також можна надати відповідним зацікавленим сторонам. Це допоможе їм стежити за продуктом під час різних циклів розвитку. Тести можна проходити в будь-якому порядку і навіть не за один раз.

qa automation курси

Після навчання кращі студенти курсу отримують наші рекомендації для стажування та працевлаштування в компаніях-партнерах ITEA. Також ти зможеш розмістити своє резюме на партнерській платформі JunGo, яка полегшує Junior-спеціалістам пошук роботи. Окрім різних задач на уроках, онлайн курси QA Automation передбачають виконання домашніх завдань за пройденими темами. Їхнє виконання є обов’язковим, якщо ти хочеш засвоїти матеріал на високому рівні. Виконання домашнього завдання — це симуляція реальної роботи над проєктом, де є тільки ти і твоя задача. Ти практикуєшся працювати самостійно, але завжди можеш попросити ментора курсу про допомогу.

Обговорюють зараз

Основний напрямок – це автоматизація backend частини Java веб-сервісів . Маю досвід менторства (FoxmindEd стиль) та досвід ведення курсів з тестування (мануальне, Selenium WebDriver, Rest Assured) у КА “КРОК”, NURE IT Academy (колишня Oracle Academy) та власні курси. На курсі QA Manual ти навчишся вести тестову документацію , тестувати UI і WebAPI, дізнаєшся основи комп’ютерних мереж (OSI, TCP / IP) і базовий SQL, а також про те, які існують види тестування. Software Testing Team Leader у компанії EPAM Systems. Сертифікований тестувальник програмного забезпечення. Має практичний досвід роботи з Ruby, Selenium IDE, MySQL, PL/SQL Developer, VM, MS Visual Studio, TFS, Jira, HP ALM.

qa automation курси

Оплата провадиться через виставлення інвойсу на E-mail через сервіси LiqPay та Fondy. Оплата здійснюється через виставлення інвойсу на e-mail через сервіси LiqPay, Fondy та Mono Pay. Заняття проходять в режимі онлайн-трансляції, а відеозапис зберігається в особистому кабінеті. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Чим важливіший і масштабніший є програмний продукт, тим більше ресурсів виділяють на перевірку його якості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *